SYTA 116
INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Osiedle Syta 116 to kolejne kameralne osiedle realizowane przez Spółkę INART S.A. w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy Wilanowie Zawadach.

W sześciu budynkach wielorodzinnych z windami i garażami podziemnymi łącznie znajdować się będzie 41 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 80 do 160 m2 oraz 8 lokali usługowych o powierzchniach ok. 36 m2 . Budynki wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów. Prestiżowy charakter budynków, a także trwałość podczas ich eksploatacji gwarantować będą wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Niepowtarzalny charakter inwestycji podkreślają doskonale zagospodarowane części wspólne osiedla, liczne tereny zielone, sąsiedztwo niskiej, nowego typu zabudowy, a przede wszystkim doskonała lokalizacja, która sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku i jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy.

W grudniu 2014 r.- zakończono budowę I etapu inwestycji ( budynki A,B,C ) . Zakończenie II etapu budowy I kwartał 2015 r ( budynek F ) oraz III kwartał 2015 ( budynki D,E ).