InArt - o firmie

INART działa na rynku od 1990 r., a działalność deweloperską prowadzi od 1997 r.

W ramach prowadzonej działalności deweloperskiej INART  koncentruje się na realizacji w wysokim standardzie domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej oraz apartamentów w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Domy tworzące zamknięte osiedla od 1 do 20 domów jednorodzinnych o powierzchniach użytkowych w przedziale od ok. 150 m2 do 600 m2 z zagospodarowanym terenem zielonym wokół osiedli.

Budynki wielorodzinne, obejmujące do trzech kondygnacji nad powierzchnią oraz parkingi podziemne, tworzą małe osiedla do 8 budynków, obejmujących do 60 lokali o zróżnicowanych metrażach. Są to osiedla zamknięte z zagospodarowaną zielenią na terenie osiedla. Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez INART  zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów, którzy poszukują wysokiej jakości za rozsądną cenę, jak i klientów o wyższych możliwościach finansowych.

Wszystkie inwestycje prowadzone przez INART realizowane są na terenie dzielnicy Wilanów Zawady. Lokalizacja ta wynika z unikatowego charakteru terenu. Jego największymi atutami są bowiem cisza i spokój. Piękno okolicy gwarantowane jest przez bliskie sąsiedztwo parku w Morysinie, terenów nadwiślańskich, Pałacu i Parku w Wilanowie, a także szeroką ofertę rekreacyjną dostępną na "wyciągnięcie ręki" ( golf, tenis, konie). Dodatkowym atutem jest dogodny dojazd do centrum Warszawy.

Od początku swojej działalności do końca 2016 r. Spółka wybudowała 190 luksusowych domów w ramach budownictwa jednorodzinnego oraz 48 budynków apartamentowych o wysokim standardzie wykończenia.